Detail srazu - 42. Renault sraz Renault clubu Praha


Srazy

Vložit do kalendáře Dodatečná registrace Účastníci srazu  |  Mapa

42. Renault sraz Renault clubu Praha
Organizátor Renault club Praha
Datum konání 03.06.2011 - 05.06.2011 Tento sraz již proběhl
Země
 Česká republika
Město 373 41   Hluboké nad Vltavou
Ulice Hluboká nad Vltavou 75
Název místa Autokempink Křivonoska
Přihlášeno 3 lidí, 1 vozidel
Koordinátor roman ... zodpovědný za zorganizování tohoto srazu
Přidal roman ... přidal sem tento sraz (17.04.2011)

Program 42. mezinárodního Renault srazu pořádaného Renault clubem Praha

Vážené Renaultářky a Renaultáři.

Rád bych vám představil program letošního, již 42. Renault srazu, který bude opět mezinárodní a uskuteční se od 3. do 5. června 2011 v autokempu Křivonoska u Hluboké nad Vltavou. Na sraz by měly přijet Renaulty z Německa, Polska, Slovenska, Rakouska a možná i z dalších zemí. Sraz začne neoficiálně již v pátek 3.června, pro některé účastníky v rámci prodloužené dovolené ještě dříve …. Již v pátek odpoledne a večer se budou moci účastníci akreditovat. Každý akreditovaný účastník srazu dostane igelitovou tašku, startovní číslo, program srazu, upomínkové předměty atd…… Od večerních hodin bude hořet táborák, pro účastníky srazu budou připraveny vuřtopeky s chlebem a hořčicí, občerstvení bude zajištěno v (bohuzel ne jen pro nás) otevřené restauraci v těsné blízkosti táboráku. Kluboví kytaristé budou hrát a zpívat, my ostatní se budeme bavit a …….

Hlavním dnem srazu bude sobota 4.června. Kdo nepřijel v pátek, přijede v sobotu, od 08.00 do 09.00 budou se moci zbylí účastníci akreditovat. V 09.00 slavnostně zahájíme sraz, poslechneme si proslov předsedy Renault clubu Praha a poté proslov ředitele srazu, případně dalších pořadatelů, všichni budou podrobně seznámeni s programem . V 09.15 se začneme řadit do kolony před "Spanilou jízdou". Jako vždy se budeme řadit podle roku uvedení modelů na trh!

V 09.30 vyjede kolona Renaulťíků na "Spanilou jízdu". Ta nás letos zavede po asi 30km dlouhé trase do malebného a historicky zajímavého města Třeboně. V Třeboni zastavíme na velkém parkovišti před Městskými lázněmi v těsné blízkosti známého rybníka Svět. Na parkovišti se, jako každý rok, uskuteční soutěž "Renault elegance veteran", ve které bude moci hlasovat každý, jak účastník srazu, tak samozřejmě i veřejnost. Tato soutěž bude probíhat od cca 10.30 do 12.00. Nejhezčí 3 Renaulty budou večer oceněny pamětním diplomem. Současně s touto soutěží bude také probíhat po celou sobotu také "Soutěž elegance Renault" odborné poroty. Ta prohlédne po odborné stránce exteriér a interiér vašeho Renaultu, podívá se také pod kapotu motoru atd.…Účast v této "odborné" soutěži bude dobrovolná a 3 nejhezčí historické Renaulty budou oceněny pamětními poháry. V 12.00 bude čekat na účastníky "Orientační soutěž". Délka trasy "Orientační soutěže" bude cca 45km. V trase "Orientační soutěže" bude čekat na účastníky několik samokontrol a průjezdních kontrol, kde budou soutěžící plnit různé úkoly, při kterých si vyzkouší své schopnosti a dovednosti. Nejlepší 3 soutěžící budou oceněni pamětními poháry. Po dojetí do cíle - auto kempu - bude od 15.00 připravena jízda zručnosti. Jak a co na vás bude při jízdě zručnosti čekat necháme jako překvapení. Nejlepší řidič v jízdě zručnosti bude oceněn speciální cenou "Zlatý volant". Po té již bude volná zábava. Možná...Tedy jen do cca v 19.00, kdy bude připraveno vyhlášení nejlepších soutěžících ze všech soutěží, tedy Elegance Renaultů(hlasování veřejnosti a účastníků i odborné poroty) , Orientační soutěže a Jízdy zručnosti. Po vyhlášení výsledků a předání cen nejlepším soutěžícím bude sraz oficielně ukončen. Následovat bude uz opravdu volná zábava, opět se rozhoří táborák, budeme diskutovat nad zážitky…...

V neděli bude zcela volný program. Po té co se vzbudíme z náročné soboty a posnídáme , bude například připraven výlet na nedaleký zámek Hluboká nad Vltavou, nebo výlet do města České Budějovice atd… Jak se bude každému chtít… Postupně se budeme loučit a rozjíždět do svých domovů….

Autokemp Křivonoska (www.krivonoska.cz) disponuje chatkami, které jsou vybaveny základním vybavením, tzn. palandy, stůl, židle, některé chatky mají lednici. Sociální zařízení je společné. Bude - li mít někdo zájem bydlet komfortněji, je možno se ubytovat v nedalekých hotelích a penzionech v Hluboké nad Vltavou, která je vzdálená cca 3 km od kempu.

Pořadatelé 42.mezinárodního Renault srazu si vyhrazují právo nad změnou programu i nad jeho časovým rozvrhem. Pořadatelé mají připraveno několik překvapení, které budou v průběhu hlavního dne soboty odhalována, takže se máte na co těšit. Tímto Vás všechny srdečně zveme, přijeďte, budete vítáni. S přátelským pozdravem se na Vás těší za pořadatele Pavel Vypler.


Na sraz se přihlásili, že přijedou

Přijelo  3 1 + 2
Nepřijelo  0
Zatím nepotvrzeno  0

Přijel Člen klubu Přijede vozem Komentuje takto Morálka
roman

tak jsem tam byl a bylo to jako každý rok super

90 % Morálka
+2 tak jsem tam byl a bylo to jako každý rok super
90 %

Diskuze o srazu

Nové téma

Srazy