Detail srazu - 38. sraz Renault klubu Praha


Srazy

Vložit do kalendáře Dodatečná registrace Účastníci srazu

38. sraz Renault klubu Praha
Organizátor Renaultklub Praha
Datum konání 22.06.2007 - 24.06.2007 Tento sraz již proběhl
Země
 Česká republika
Město Štoky u Jihlavy
Přihlášeno 6 lidí, 3 vozidel, 261 koní
Koordinátor Honza ... zodpovědný za zorganizování tohoto srazu
Fotograf Honza ... oficiální pověřený fotograf
Přidal Honza ... přidal sem tento sraz (18.06.2007)

Vážení příznivci vozů značky RENAULT, Renault Club Praha AČR připravuje XXXVIII.RENAULT SRAZ v termínu 22. - 24. června 2007 v Rekreačním středisku "Pod dubovou skálou " ve Štokách u Havlíčkova Brodu. Stručná informace již proběhla v klubovém zpravodaji č.2/2007, který je na těchto www stránkách. Podrobné informace zveřejníme koncem května 2007. Kromě motoristických soutěží (spanilá jízda Renaultů do města Humpolec, soutěž elegance Renault veterán, orientační jízdy, soutěž zručnosti )bude na srazu též dosti zábavy,opékat se bude sele a na večerní zábavě vystoupí známý kytarista a zpěvák RADEK TOMÁŠEK.Ubytování a stravování je přímo v místě.Upřesněný časový program srazu bude k dispozici na těchto aktuálních klubových informacích. S pozdravem Renaultům zdar ! .

...toliko tedy převzato od pořadatelů. Budeme tam v sobotu, buďte tam s námi - ať jim zase vyfoukneme nějakou tu první cenu v hlavní soutěži, jako před rokem

Vlezný pro nečleny je tuším kilčo a zahrnuje to i nějakou tu flaxu z čuníka večer.

Sraz bude oficiálně zahájen v sobotu v 10°°hod. v Humpolci na náměstí a tam se pobude zhruba do 12°°.hod., pak je odjezd do kempu do Štok, nejlíp je tedy dorazit rovnou do toho Humpolce. Budete-li bloudit, zavolejte mi na 603 755 126


Na sraz se přihlásili, že přijedou

Přijelo  6 4 + 2
Nepřijelo  0
Zatím nepotvrzeno  0

Přijel Člen klubu Přijede vozem Komentuje takto Morálka
Martina

Přijedu Samvědem Křepelkou , protože chci uspět v soutěži o nejhezčí auto a s ním mám relativně slušnou šanci. Bohužel s sebou povleču i svou nezdárnou dcerku, takže moc klidný den to nebude a na orientační jízdu zřejmě mohu rovnou zapomenout Ale i tak se těším. Tak nazdárek zítra v Humpolci. Pokud bude zítra pršet, jel by i Ríša a s největší pravděpodobností R11 ELECTRONIC !

67 % Morálka
+1 4 Přijedu Samvědem Křepelkou , protože chci uspět v soutěži o nejhezčí auto a s ním mám relativně slušnou šanci. Bohužel s sebou povleču i svou nezdárnou dcerku, takže moc klidný den to nebude a na orientační jízdu zřejmě mohu rovnou zapomenout Ale i tak se těším. Tak nazdárek zítra v Humpolci. Pokud bude zítra pršet, jel by i Ríša a s největší pravděpodobností R11 ELECTRONIC !
67 %
ManDark

Urcite to bude super, to sa zase tesiiimmmm

88 % Morálka
+1 25 TX Urcite to bude super, to sa zase tesiiimmmm
88 %
roman

jedu taky tak se tam uvidíme

90 % Morálka
25 TX jedu taky tak se tam uvidíme
90 %
Honza

V sobotu tam budu určitě. Snad. Tedy aspoň doufám

100 % Morálka
V sobotu tam budu určitě. Snad. Tedy aspoň doufám
100 %

Diskuze o srazu

Nové téma

Srazy