Partneři Fabrika Ads s.r.o.

Aktivace služby: Čeká na zaplacení

Platba

Tento web navštěvuje 12 184 lidí měsíčně.

Objednaná služba je aktivována do 1 hodiny od chvíle, kdy je platba připsána na účet. Pokud ale uplynul více než týden a služba se neaktivovala, napište webmasterovi a uveďte datum platby a číslo účtu, ze kterého jste platbu posílali.

Níže můžete vidět náhled, jak uvidí Vaši firmu uživatelé poté, co bude služba aktivována. Odkaz na prezentaci Vaší firmy bude umístěn:


Fabrika Ads s.r.o.
Pojištění odpovědnosti, povinné ručení, havarijní
Email info@yespojisteni.cz
Telefon 841 333 333
Mobilní tel. 841 333 333
Web www.yespojisteni.cz
Uložit vizitku (vCard) Drahobejlova, 19000 Praha
Česká republika mapa
GPS souřadnice 50.086714, 14.427007  |  mapa
IČO 04762347

YesPojištění.cz

YesPojištění.cz je nový a nejrychleji rostoucí internetový srovnávač pojištění v České republcie, který se oproti konkurenčním srovnávačům odlišuje portfoliem poskytovaných pojistných produktů.

Čím jsme odlišní od konkurence?

Narozdíl od konkurence se specializujeme i na pojištění určená pro podnikatele v přepravní dopravě. Jsme schopni Vám pomoci se zajištěním pojištění flotily, pojištění odpovědnosti silničního dopravce a finanční způsobilosti dopravce na Váš nákladní vůz či autobus.

Veškerá podnikatelská pojištění v přepravní dopravě počítáme a srovnáváme u každé pojišťovny zvlášť, protože na ně nelze aplikovat výpočet ceny pomocí sazebníků a online kalkulaček pojištění, ale je nutné přistupovat ke každému klientovi a společnosti individuálně. Toto z nás dělá jedničky na trhu s pojištěním dopravců a silného hráče v oboru, který svým klientům umí opravdu ušetřit peníze.

V portofoliu našich produktů pro těžkou dopravu dále naleznete: povinné ručení traktoru a kombajnu, pojištění strojů a tahačů.

Jaké druhy pojištění nabízíme pro fyzické osoby?

Kromě podnikatelských pojištění dopravců nabízíme produkty i pro fyzické osoby a majitele osobních automobilů jako povinné ručení, havarijní pojištění a cestovní pojištění pro profesionální řidiče.

Veškeré tato pojištění si u nás můžete sami srovnat pomocí našich online kalkulaček pojištění z pohodlí domova.

Proč si vybrat nás?

Věříme, že Vám ušetříme čas a peníze. Nabídky pojištění Vám srovnáme rychle a nebudeme Vám nutit žádné zbytečné produkty. Vždy vám kromě srovnání nabídek pojištění poskytneme i kvalitní servis a bezplatné poradenství.

Zaujala Vás naše nabídka

V případě, že Vás naše nabídka služeb oslovila a potřebujete pomoci se sjednáním pojištění nebo máte dotazy ohledně pojištění, neváhejte nás kontaktovat.

Adresa:

  • Klientské centrum pro pojištění: Na Příkopě 988/31, 110 00 Praha 1
  • Otevírací doba: Po–Pá 09:00–17:00
  • Email: info@yespojisteni.cz
  • Telefon: 841 333 333

 

Zvětšit mapu

Načíst do mobilu přes QR-Code

Přes tento čárový kód lze snadno uložit firmu do kontaktů ve Vašem mobilním telefonu..

Potřebujete k tomu mobilní telefon s fotoaparátem a nainstalovanou čtečku QR kódů.

Nemáte-li čtečku čárových kódů, můžete si ji stáhnout zde: