Články


Renault SUV Koleos facelift

2011-10-10 Přečteno: 1 434x

Renault omladil své SUV Koleos vyráběné v Jižní Koreji. Změny na designu jsou decentní, automobil s technikou partnerského Nissanu stále působí nevýrazně. Prodejní ceny zatím nebyly zveřejněny, patrně ale budou stejné jako u odcházející generace.

Změny na omlazeném Koleosu lze pozorovat hlavně na přídi, změnil se tvar nárazníku i světel. Celkově působí moderněji, i když stále proti konkurenci nevýrazně. Odbočovací světla jsou nově umístěna ve zpětných zrcátkách. Nový je i design litých kol a oranžová metalíza.

Uvnitř vozu jsou mírně přepracované „budíky“, změny najdete i na jinak tvarovaném a moderněji působícím středovém panelu. Renault nabízí i nové čalounění.

V nabídce budou tři motory, benzínové zastupuje 170koňový čtyřválec, dieselové pak motory s výkony 150 k a 175 koní. K dispozici budou jako doposud verze s pohonem pouze přední nápravy nebo 4x4. Některé technické prvky i nadále sdílí Koleos s Nissanem X-Trail.

Renault Koleos sídlí v evropských státech na chvostu v prodejních číslech, takže inovovaná verze je logickým krokem. Cena faceliftované verze zatím nebyla oznámena, patrně ale zůstane stejná jako u odcházející generace.

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie

Foto galerie - Renault Koleos

Renault Koleos

Toto je článek o modelu Renault Koleos


Články