Články


Renault club prošel faceliftem

2013-02-23 Přečteno: 720x

Po více než šesti letech doznal náš web výrazných změn. Nepoznáte to na titulní straně, největší proměny prodělal v členění „Modelů“ a „Fóra“. Stal se přehlednějším a je doplněn i o nejnovější modely

Došlo k rozdělení na jednotlivé modely.http://cs.renault-club.cz/modely a rozdělení fora dle modelů http://cs.renault-club.cz/forum. U mnohých modelů, počínaje historií a konče prototypy, jsou doplněné textové i obrazové informace. To se týká i pod-modelů.

Vyjmenovat všechny změny je zbytečné, týkají se srozumitelné a přehledné obslužnosti . Říká se, že úroveň webu je taková, jakou si ji udělají sami uživatelé. Jsou tu lidé, kteří tu v klubu před lety začínali, mnohdy ho i tvořili - v kombinaci s novými členy. Jedno máme ale společné. Chceme se tu potkávat, nalézat informace jak si pomoci, kde se sejít a nebo jen tak poklábosit. Měli bychom to dělat tak, jako bychom se scházeli ve skutečné klubovně

Jak a co bychom měli respektovat je v přehledných "Pravidlech diskuze". Ne všichni se představují ve svých profilech a vkládají fotografie. Ne každý sem přichází s tím, že jako v životě nelze jen brát, ale také by měl občas a podle svých možností i dávat. Nejde o peníze, ale o informace.

Je snadné využít rad, jak a co udělat, když mi auto nejede. Především pokládejte otázky jasně a srozumitelně. A také sdělte vývoj opravy. To by mělo být samozřejmé a slušné - když už se ti, co o problému něco vědí, tím zabývali. Něco lze řešit snadno, jiné problémy se po netu odstranit nedají. A není pravidlem, že na každou otázku dostanete okamžitou odpověď. Každá dobrá rada má svou hodnotu.

V sekci manuálů jsou informace a návody vytvářené tady i posbírané z celého světa. Kdo někdy hledal na netu ví, že se jedná o hodiny strávené u PC. Zkušenost jednotlivce tu zůstává zachována i v budoucnu, pokud je přehledně umístěna a zařazena do správné sekce.

Na našem webu je zaregistrováno přes 1300 členů a téměř 500 vozů Není možné sejít se naráz a na jednom místě Proto se dobrovolníci ujímají pořádání srazů v různých regionech, aby zájemci mohli přijet. Přijet a poznat se osobně. Je to podstatně lepší, než být jen „Nickem“.

Diskuze o článku Nové témaČlánky