Články


Renault Clio RS 200

2011-10-11 Přečteno: 1 722x

Možná, že do francouzských kin dorazilo trošku sójové volné pokračování famózní Šifry Mistra Leonarda až teď a ještě méně Renaultu vadilo to, že oficiálním partnerem dotyčného filmu byla Lancia. V Dieppe se prostě TEĎ rozhodl, že si půjčí označení filmu pro svou nejnovější speciální edici Clia RS.

Ange & Démon

Tak se jmenuje Ange & Démon, což nejspíš není třeba překládat a je přímo nasáklá mystériem. Jednak vznikla výhradně v matných lacích (na výběr jsou Toro Red, Givre Nacré a Hologramme Grey) s nimiž kontrastuje jen lesklá černá střecha včetně křidélka, zrcátka, difuzoru a spoileru v předním nárazníku.

Září také blyštivá 18" kola Interlagos z modelu R26.R, obutá v pneumatikách Bridgestone Potenza RE050A, zatímco auto obzvláštňují též tmavá zadní boční okna a zadní sklo, za laskavé asistence červených třmenů brzd Brembo. Sedadla Recaro mají kožené čalounění a na řadicí páce a palubní desce najdete zdobení se zinkově šedou povrchovou úpravou. Nic nového naopak nenajdete pod kapotou.

Omezená série 666 kusů

Nebude chybět ani plaketa omezené série, která bude celosvětově čítat mystických 666 kusů. Jako váš duchovní pastýř se vás musím ptát, jestli bychom si opravdu měli tak moc zahrávat s mocnostmi pekelnými...

Prodej ve Francii už začal, o dostupnosti pro český trh zatím není nic známo. Pikantní na téhle sérii ale každopádně je, že na britském trhu auta této speciální edice kašlou na ďábla a ponesou označení Raider. Pokud to má mít nějakou spojitost s Dobyvateli ztracené archy, pak by mě takhle v předvečer mystického roku 2012 zajímalo, co přesně tím kouzelníci z Dieppe chtěli říct.

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie

Foto galerie - Renault Clio III X85

Renault Clio

Toto je článek o modelu Renault Clio III X85

Test Renaultu Clio 1,5 dCi: elegán v malém balení

V tmavé barvě jeho křivky úplně nevyniknou, ale když vidíte nové clio v nějakém výrazném odstínu – třeba červeném, modrém nebo žlutém – patrně se vám líbit bude. Mezi auty velikosti fabie není, snad s výjimkou italské provenience, mnoho takto výrazných aut.

Široce rozkročené a vizuálně nízké clio působí velmi dynamicky, nehledě na mnoho prolisů, prudké zakončení zadního sloupku, výrazná přední i ...

NOVÝ RENAULT CLIO GRANDTOUR: ZKONSTRUOVANÝ I PRO ESTÉTY

Se svým emotivním stylem inspirovaným prvotřídními sportovními vozy kombi přináší nový Renault Grandtour na trh inovativní nabídku.

Pod atletickou linií se schovává funkčnost a modularita, jakou zákazníci od vozů kombi segmentu B očekávají. Velký zavazadlový prostor 443 dm3 lze díky sklopným opěradlům zadní řady sedadel, děleným v poměru 1/3 - 2/3, zvětšit na 1380 dm3. Přední sedadlo spolujezdce ...

NOVÝ RENAULT CLIO: „EURO NCAP’S BEST IN CLASS CARS OF 2012“

23. ledna 2013 organizace Euro NCAP ohodnotila nový model Renault Clio jako „nejlepší automobil roku 2012“ v segmentu městských vozidel.

Toto ocenění opět potvrzuje know-how Renaultu v oblasti aktivní a pasivní bezpečnosti jakožto prvního evropského výrobce, který v testech Euro NCAP v roce 2001 získal s Lagunou 5 hvězdiček

Renault se u nového Clia zaměřil na velmi vysokou úroveň v oblasti ...


Články