Články


NOVÝ RENAULT CLIO GRANDTOUR: ZKONSTRUOVANÝ I PRO ESTÉTY

2013-04-04 Přečteno: 1 285x

Se svým emotivním stylem inspirovaným prvotřídními sportovními vozy kombi přináší nový Renault Grandtour na trh inovativní nabídku.

Pod atletickou linií se schovává funkčnost a modularita, jakou zákazníci od vozů kombi segmentu B očekávají. Velký zavazadlový prostor 443 dm3 lze díky sklopným opěradlům zadní řady sedadel, děleným v poměru 1/3 - 2/3, zvětšit na 1380 dm3. Přední sedadlo spolujezdce sklopné do roviny poskytuje novému Renault Clio Grandtour nevídanou ložnou délku: 2,48 od dveří zavazadlového prostoru po přihrádku na straně spolujezdce.

Clio Grandtour má stejné kvalitativní vlastnosti jako nové Clio hatchback: komfort, bezpečnost, dynamiku, výbavu původem z vyšších segmentů a zejména dvojitou nabídku multimédií. Nový Renault Clio Grandtour je skloňován v souvislosti s prodejem systému Renault R-Link, multimediálního tabletu Renault, který vytváří inovativní spojení mezi světem automobilů a životem online. Renault R-Link se od svého uvedení na trh opírá o katalog aplikací nevídaného rozsahu na automobilovém trhu.

Motory nového Clia Grandtour jsou špičkové, např. tříválcový zážehový motor Energy TCe a vznětový motor Energy dCi 90. Poslední jmenovaný má spotřebu pouhých 3,6*l na 100 km a, pokud jde o emise C02 (pouhých 93* g/km), může směle konkurovat hybridním vozům.

Tato renovovaná nabídka motorů bude doplněna dvouspojkovou převodovkou EDC v kombinaci s  motorem dCi 90.

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie

Foto galerie - Renault Clio IV x98

Renault Clio

Toto je článek o modelu Renault Clio IV x98

Test Renaultu Clio 1,5 dCi: elegán v malém balení

V tmavé barvě jeho křivky úplně nevyniknou, ale když vidíte nové clio v nějakém výrazném odstínu – třeba červeném, modrém nebo žlutém – patrně se vám líbit bude. Mezi auty velikosti fabie není, snad s výjimkou italské provenience, mnoho takto výrazných aut.

Široce rozkročené a vizuálně nízké clio působí velmi dynamicky, nehledě na mnoho prolisů, prudké zakončení zadního sloupku, výrazná přední i ...

NOVÝ RENAULT CLIO: „EURO NCAP’S BEST IN CLASS CARS OF 2012“

23. ledna 2013 organizace Euro NCAP ohodnotila nový model Renault Clio jako „nejlepší automobil roku 2012“ v segmentu městských vozidel.

Toto ocenění opět potvrzuje know-how Renaultu v oblasti aktivní a pasivní bezpečnosti jakožto prvního evropského výrobce, který v testech Euro NCAP v roce 2001 získal s Lagunou 5 hvězdiček

Renault se u nového Clia zaměřil na velmi vysokou úroveň v oblasti ...

Renault Clio RS 200

Možná, že do francouzských kin dorazilo trošku sójové volné pokračování famózní Šifry Mistra Leonarda až teď a ještě méně Renaultu vadilo to, že oficiálním partnerem dotyčného filmu byla Lancia. V Dieppe se prostě TEĎ rozhodl, že si půjčí označení filmu pro svou nejnovější speciální edici Clia RS.

Ange & Démon

Tak se jmenuje Ange & Démon, což nejspíš není třeba překládat a je přímo nas...


Články